Требования к макетам

Растрові макети: .tif, 300 dpi до формату А3, 200 dpi до формату А1, 150 dpi до формату А0, 120 dpi для великих форматів, 50 dpi для форматів більше 2х2 метрів, CMYK, 8 біт, шари склеєні.

ll

Векторні макети: .cdr, .eps, .ai. Усі шрифти переведені в криві, ефекти та прозорості відрастровані, CMYK. Картинки вставлені, а чи не залінковані. Увага! Не використовуйте Overprint для білих та світлих об'єктів! За відсутності такого об'єкта на надрукованій продукції або зміні його кольору друкарня відповідальності не несе!

Перевага надається макетам у форматі .pdf, особливо для багатосторінкової продукції. Усі сучасні програмні продукти дозволяють опублікувати PDF. Під час створення .pdf слід використовувати набір параметрів "Press Qualitу", керування кольором слід вимкнути.

Для цифрового та офсетного друку обов'язкове вичищення (виліт фону під обріз) 2 мм по периметру зображення. Для широкоформатного друку вичищення непотрібне.


При виготовленні кліше для тиснення макети приймаються ТІЛЬКИ у векторних форматах.

Для висікання/плоттерного різання макет повинен містити два шари: шар із зображенням для друку з вичищенням 2 мм та шар із ВЕКТОРИМ контуром висікання. Зверніть увагу, всі лінії у шарі різання будуть вирізані, машина не розрізняє "що ця лінія була непотрібна". Перевірте свій макет у контурному режимі, як макет виглядає в контурах, так він і буде вирізаний.

Для персоналізації/нумерації дані приймаються у форматах .xsl або .ods, кожне вікно персоналізації в окремій колонці, необхідному відмінку, без зайвих пробілів і переносів. При персоналізації в кілька вікон всі дані, що стосуються одного виробу, повинні бути в одному рядку, але у своїх колонках, як на малюнку нижче:

Увага! Не варто при створенні макету орієнтуватися на передачу кольору свого монітора. Щоб у цьому переконатися, достатньо відкрити той самий макет на двох різних моніторах, і побачити два різні відтінки. Або на одному моніторі змінити яскравість/контрастність/колірну температуру. Якщо для Вас важливий колір надрукованої продукції, оптимально приїхати до нас в офіс і вивести кольоропробу. Якщо у Вас є брендбук та/або посібник з фірмового стилю, використовуйте звідти опис кольору CMYK, або скористайтесь каталогами кольорів Pantone (використовуйте опис кольорів CMYK а не номер кольору Pantone). Всі наші друкарські машини проходять регулярне калібрування, і ми досить точно потрапляємо у колір. Претензії "у мене на екрані салатовий, а у вас на пресі бірюзовенький" не приймаються. Який колір Ви поставили у файлі, такий ми надрукуємо. Якщо не впевнені в результаті – зробіть перед друком тиражу кольоропробу, або довірте розробку макету нашим дизайнерам.