Меню

Меню – це перше, що бачить та тримає в руках відвідувач будь-якого ресторану. За якістю виготовлення меню можна відразу судити про рівень закладу. Стандартна папка з канцтоварів із замусоленими аркушами, роздрукованими з ворду на побутовому принтері - навряд чи тут можна очікувати смачної їжі та нормального обслуговування. Яскраве, соковите, "смачне" меню, з фотографіями страв, докладним описом, оригінальним дизайном - ну, тут хоча б піклуються про імідж закладу.

За роки роботи ми друкували меню для сотень закладів різного рівня. Серед наших клієнтів – мережі ресторанів "Мировая карта", "Любовь и Голод", "Олива", Druzi cafe&bar, Балкон, Savage, L'kafa, Турбина, Maximym, Автогриль Мисливець...

Меню – це дуже індивідуальна продукція. Розробка макету меню може коштувати в кілька разів дорожче за його друк. Ми із задоволенням надрукуємо меню для Вашого ресторану як з готових макетів, так і можемо розробити "з нуля". Більш-менш стандартизовані варіанти виготовлення меню можна самостійно порахувати у калькуляторі праворуч.