Переплет

Ми можемо виготовляти книги та блокноти, скріплені пластиковою або металевою пружиною, скобою (як шкільний зошит) або проклеєними по торцю паперового блоку (термо-плетіння). При збиранні на пружину можна переплітати або просто листи (наочний приклад - відривний блокнот), або додавати в кінець книги лист білого картону, а перед першою сторінкою прозору пластикову обкладинку. Зазвичай так переплітають дипломи, презентації, звіти. У нашому прайсі це вважається як "пружина з обкладинкою", вартість обкладинки та підкладки включена у вартість палітурки.

При використанні термообкладинки віддруковані листи затискаються, на затиснутий блок робиться надсічка для збільшення площі склеювання і проклеюються по торцю гарячим розплавленим клеєм. Клей застигає та надійно тримає блок. При виготовленні відривних блокнотів надсічка не робиться. На скріплений термообкладинкою блок також можна приклеїти заздалегідь надруковану обкладинку. Так робляться книги в м'якій палітурці.

Друкарня Авалон-прінт спеціалізується на друкуванні книг та брошур короткими тиражами - від 1 шт. до декількох сотень екземплярів. Як кольоровий, так і чорно-білий друк, великий вибір паперів для виготовлення блоку книги та обкладинки, додаткові можливості обробки - ламінація тонкою глянсовою або матовою плівкою, тиснення, висікання

Ми можемо запропонувати Вам такі види палітурки:

Палітурка на металеву пружину

Термопереплетення (КБС - клейове безшвейне скріплення)


Палітурка на пластикову пружинуПалітурка на металеві кільця


Палітурка на скоби (як шкільний зошит)


Палітурка на металеві болти