Фирменные бланки

Необхідним елементом ділового листування, можна сказати "обличчям" будь-якої організації завжди були фірмові бланки з логотипом та реквізитами. Ми можемо запропонувати Вам виготовлення фірмових бланків цифровим та офсетним способами. Як елементи захисту від підробки на бланк можна додати нумерацію, тиснення фольгою, у тому числі кольорової або голографічної, друк об'ємною фарбою. Всі ці способи нанесення допускають подальший друк звичайного офісного лазерного принтера.

Залежно від потрібного тиражу бланки можна друкувати цифровим чи офсетним методом. Цифровий друк бланків застосовується за тиражів від 1 до 1000 штук. Також при цифровому друку можна використовувати нестандартні папери - наприклад надбілі каландровані, або дизайнерські (тонкі льони, перламутри).

Офсетний друк бланків (понад 1000 штук) на звичайному офісному папері 80 г/м ми пропонуємо робити у збірному тиражі. Незважаючи на тривалі терміни виготовлення (до тижня), це найекономічніший вид друку простих фірмових бланків.

Здійснити розрахунок вартості друку "стандартних" бланків Ви можете самостійно в калькуляторі праворуч. Якщо Ви бажаєте надрукувати бланк з елементами тиснення, об'ємною фарбою, на екзотичному папері або нестандартного розміру, наші менеджери із задоволенням зроблять для Вас розрахунок вартості.