Плакаты, афиши

Плакати та афіші друкуються зазвичай на папері, колір  завжди 4+0. Наша друкарня може виготовити плакати від формату А4 до будь-яких розмірів, наприклад 1,6 метра на 10 метрів одним шматком. А4 та А3 формат друкується цифровим лазерним друком, а великі розміри на широкоформатному принтері.

До формату А3 плакати друкуються на крейдованому папері щільністю 150 г/м на лазерних цифрових друкарських машинах.

Пігметний друк дозволяє надрукувати дрібніші і чіткіші елементи (до векторного шрифту висотою в 3 пт), але обмежений по ширині 60 см (плакати А1 або А2 формату), і коштує трохи дорожче за екосольвентну. Пігментний плоттер друкує на своєму спеціальному папері, в калькуляторі це "Фотопапір Lomond матовий 140 г/м".

Ширина екосольвентного плоттера 160 см, плакати можна друкувати практично будь-яких форматів. Плакати таких розмірів друкуються на папері "CityLight Premium" 140 г/м"

Ціну на друк плакатів Ви можете самостійно порахувати в калькуляторі праворуч. За великих замовлень прохання звертатися до наших менеджерів для індивідуального прорахунку. Нестандартні матеріали можна порахувати окремо в калькуляторах цифрового та широкоформатного друку.