Печать визитных карточек

Виготовлення візитних карток стоїть окремо у списку поліграфічних послуг будь-якої друкарні. Візитка - це маленький витвір мистецтва, і навіть недорога "роздавальна" візитка має бути надрукована якісно, на гарному папері, красиво намальована і рівно порізана. Ми можемо запропонувати Вам як друк недорогих "економ" візиток, так і зробити справжні шедеври поліграфії, здатні вразити і зацікавити співрозмовника.

Цифровая печать визиток

Найоперативніший, найпоширеніший і найпростіший вид друку візитних карток - цифровий друк. Останніми роками цей вид друку зробив крок далеко вперед, і за якістю наздогнав (а подекуди й випередив) більш старі та традиційні друковані технології. Це друк на цифровій друкарській машині (по суті принтер, тільки дуже великий, швидкісний, професійно передає кольори і здатний працювати з щільними картонами - до 350 г/м). Від побутового принтера такі машини відрізняються також форматом друкованого листа (до 330х490 мм), вагою (від 300 кг до декількох тонн), і ціною (від десятків до сотень тисяч доларів). У друкарні Авалон-прінт інстальовано три цифрові друкарські машини визнаного лідера цієї технології - фірми Xerox. Це Xerox 700i, Xerox DC 250 і Xerox DC 242. Такий парк друкарської техніки дозволяє нам друкувати замовлення з максимальною швидкістю - при готовому макеті виробництво від 100 до 1000 візиток займає 10-20 хвилин від моменту здачі макета до друку до упаковки готових візиток у пластиков бокси.

Під час цифрового друку візиток використовуються чотири основні групи картонів. Через екран звичайно важко передати їх візуальні та тактильні відмінності, але за допомогою фото та відео ми постараємось, наскільки це можливо, їх продемонструвати.

Меловка 350 г/м2

Багато років стандартним папером для виготовлення візитних карток у більшості друкарень був крейдований папір щільністю 300 г/м. Це було з обмеженими можливостями цифрових машин друкувати на щільніших картонах. Друк на папері 350 г/м був можливий, але коштував набагато дорожче. У друкарні Авалон-прінт крейдований папір 350 г/м є папером "за замовчуванням" під час виготовлення візитних карток. Це жорсткий на дотик, товстий папір, з благородним матовим відливом. Завдяки тому, що фарба при цифровому друку блищить, можна досягти цікавих ефектів, заснованих на контрасті запечатаних та незапечатаних областей візитної картки. Візитівки друкуються комплектами по 100 штук. Зверніть увагу, у нас у комплекті щонайменше 100 штук (до 120 в окремих випадках), а не по 96 (а за фактом ще менше). Розрахувати вартість друку візиток на папері 350 г/м за різних форм оплати Ви можете самостійно в калькуляторі праворуч

Каландрированные картоны 

Це група білих матових паперів. Їх поєднує метод виготовлення - ці папери каландруються, тобто прокочуються між сталевими валами. Поверхня у каландрованого паперу гладка, матова, папір дуже жорсткий. До каландрованих картонів відносяться широковідомий Xerox Colotech+, 4cc та DNS Premium від концерну Mondi, Splendorgell та деякі інші картони. Розрахувати вартість друку візиток на матових картонах за різних форм оплати Ви можете самостійно в калькуляторі праворуч.

Фактурный картон "Лён"

Це картони із рельєфним тисненням поверхні. Часто їх називають "Льон" - за аналогією з текстурою лляної тканини. Хоча видів тиснення поверхні паперу дуже багато - це і дрібна смужка під "вельвет", і імітація паморозі, але найчастіше використовується саме фактура тканини. Задрукований фарбою "льон" дуже гарно переливається на світлі, візитну картку приємно взяти до рук - цей ефект показаний на відео та фотографіях з нашої галереї. Розрахувати вартість друку візиток на фактурному картоні за різних форм оплати Ви можете самостійно в калькуляторі праворуч.

Перламутровые картоны

Це світлі картони серій Stardream і Majestic, що переливаються. Завдяки ефекту перламутру друк на них  переливається, як би "світиться" зсередини. Візитні картки на таких картонах виглядають багато, престижно, дорого. Розрахувати вартість друку візиток на перламутровому картоні за різних форм оплати Ви можете самостійно в калькуляторі праворуч.

Ламинированные визитные карточки

Ламінування - це покриття картону плівкою, глянсовою або матовою. Плівка може бути різної щільності - від 24-х до 175 мікрон. Найтонша плівка практично не додає товщини візитної картки, але надає або високого глянцю, або приємної бархатистості поверхні. Плівку щільніше 175 мікронів для виготовлення візитних карток використовують рідко - стандартний 350 г/м картон, ламінований з двох сторін плівкою 175 мікрон за товщиною нагадує банківську пластикову картку, в стосі з сотні таких візиток більше 8 см висоти. Ламінаційні плівки сильно різняться за вартістю, залежно від щільності та типу поверхні. Розрахувати, наскільки здорожчить виготовлення візитних карток ламінація при виборі різних плівок, Ви можете самостійно праворуч в калькуляторі.