Цифровая печать

Наша фірма надає послуги з кольорового та чорно-білого друку документів, презентацій, прайсів, каталогів, книг, брошур, буклетів, флаєрів, методичок, плакатів, кольорового та чорно-білого ксерокопіювання (у тому числі середніх та великих тиражів, до десятків тисяч примірників) ), форматом до SRA3 (45х32 см)

Сумарна продуктивність нашої техніки – понад 14000 повнокольорових листів А4 на годину! Виконуємо постдрукарські роботи - припресування плівкою до формату А1, ламінацію до А3, скобову та пружинну палітурку, термобіндер, тверду канальну обкладинку, листопідбірку, порізку, нумерацію, перфорацію, біговку, фальцювання, паперосвердління, тиснення, конгрев та висікання.

Основною перевагою співпраці з нами є надійність і швидкість - за рахунок дуже великого парку друкарської та постдрукарської техніки ми можемо виконати практично будь-який обсяг цифрового друку в найкоротші терміни. Ну і звичайно ЯКІСТЬ - обладнання фірми Xerox визнано в усьому світі як стандарт якості цифрового друку.

У нас встановлені цифрові друкарські машини:

Xerox 700i Digital Colour Press - повнокольорова цифрова друкарська машина, формат аркуша до 328х486 мм, швидкість друку до 70 аркушів за хвилину, друк на папері до 350 г/м у дуплексі;

Xerox 700 Digital Colour Press – повнокольорова цифрова друкарська машина, формат аркуша до 328х486 мм, швидкість друку до 70-х аркушів за хвилину. Машина обладнана подвійним податчиком на 4000 аркушів SRA3 із сепарацією повітрям, випрямлячем аркушів та фінішером-буклетмейкером із модулем вставки обкладинок. Можливості фінішера - зшивання скобами до 100 сторінок "втачку", до 64-х сторінок "накидку", пробивання отворів під швидкозшивач.

Xerox DocuColor 250 - повнокольорова цифрова друкарська машина, формат листа до 328х486 мм, швидкість друку до 50-ти аркушів за хвилину, машина "переточена" для друку фірмових бланків - тонер не плавиться в звичайних офісних принтерах, друку на білій та прозорій ПЛІВЦІ - тонер не подряпується (!!!), печатки на конвертах та "важких" дизайнерських паперах;

Xerox DocuColor 242 - повнокольорова цифрова друкарська машина, формат аркуша до 328х486 мм, швидкість друку до 42 аркушів за хвилину. Машина "переточена" для друку цифровим лаком - спеціальним прозорим тонером. Можливий друк за попередньо заламінованими листами!

Xerox 4110 - чорно-біла цифрова друкарська машина, формат аркуша до 328х486 мм, швидкість друку до 110 аркушів за хвилину. Машина обладнана податчиком на 2000 аркушів SRA3 із сепарацією повітрям та фінішером-буклетмейкером. Можливості фінішера - зшивання скобами до 200 сторінок "втачку", до 64-х сторінок "накидку", вставка обкладинок (інтерпозер), пробивка отворів під швидкозшивач, Z та C фальцювання;

Xerox Document Centre 545 -  чорно-біла цифрова друкарська машина, формат аркуша до А3, швидкість друку до 45 аркушів за хвилину.